Вхід для покупцівзакрити

Техніка, яка приносить успіх

Інтернет-магазин комп'ютерної техніки «Комп'ютерленд»
Тел.:  +38 (0342) 75 27 27
Моб.:  +38 (050) 373 55 85
Моб.:  +38 (067) 344 40 01
Email:  info@cland.if.ua
Адреса магазину
Товарів: 0 шт.
На суму: 0.00 грн.
Оформити замовлення →
Товарів з такою назвою не знайдено.
Спробуйте розширений пошук

Підбір по параметрам

Виробник
не важливо / всі
Ціна, грн
віддо
всі ціни
Категорія
не важливо / всі
Сумісність
не важливо / всі

Каталог товарів

Каталог товарів > Мережеве та серверне обладнання > Інше мережеве обладнання

Купити Модуль Keystone Molex заглушка Mosaic 22

Модуль Keystone Molex заглушка Mosaic 22 (16.A0012) Код: 1059074

Сумісність:
Короткі характеристики:
15.65 грн.
Купити Модуль Keystone Hypernet RJ45 UTP кат.5e

Модуль Keystone Hypernet RJ45 UTP кат.5e (KJ-KUTP5E-TL) Код: 1042736

Сумісність:
Короткі характеристики:
28.51 грн.
Купити Модуль Keystone Hypernet RJ45 UTP кат.5e

Модуль Keystone Hypernet RJ45 UTP кат.5e (KJ-NARUTP5E-2M) Код: 1151684

Сумісність:
Короткі характеристики:
31.86 грн.
Купити Модуль Keystone LEGRAND Linkeo Кат.5e UT

Модуль Keystone LEGRAND Linkeo Кат.5e UT (L632703) Код: 1201614

Сумісність:
Короткі характеристики:
50.87 грн.
Купити Конектор RJ45 cat.5e UTP 8P8C 100 шт Rit

Конектор RJ45 cat.5e UTP 8P8C 100 шт Rit (4548) Код: 1128488

Сумісність:
Короткі характеристики:
58.14 грн.
Купити Зрощувач UTP DIGITUS RJ45 to RJ45, CAT 5

Зрощувач UTP DIGITUS RJ45 to RJ45, CAT 5 (DN-93901) Код: 1142948

Сумісність:
Короткі характеристики:
62.89 грн.
Купити Комп'ютерна розетка 2xRJ45 UTP 5e (LP-21

Комп'ютерна розетка 2xRJ45 UTP 5e (LP-21 (2304) Код: 1149311

Сумісність:
Короткі характеристики:
64.84 грн.
Купити Модуль Keystone RJ45 UTP кат.6a DIGITUS

Модуль Keystone RJ45 UTP кат.6a DIGITUS (DN-93606) Код: 1033508

Сумісність:
Короткі характеристики:
77.70 грн.
Купити Модуль Keystone RJ45 STP кат.6 DIGITUS (

Модуль Keystone RJ45 STP кат.6 DIGITUS ( (DN-93612-1) Код: 1142246

Сумісність:
Короткі характеристики:
88.88 грн.
Купити Розгалужувач DIGITUS витой пары, STP, ca

Розгалужувач DIGITUS витой пары, STP, ca (DN-93904) Код: 1142174

Сумісність:
Короткі характеристики:
101.46 грн.
Купити Адаптер POE Ubiquiti POE-24-7W-G-WH

Адаптер POE Ubiquiti POE-24-7W-G-WH (POE-24-7W-G-WH) Код: 1065849

Сумісність:
Короткі характеристики:
261.61 грн.
Купити Модуль SFP D-Link DEM-302S-LX

Модуль SFP D-Link DEM-302S-LX (DEM-302S-LX) Код: 501620

Сумісність: Мережеві пристрої
Короткі характеристики: Стандарт: IEEE802.3z 1000BASE-LX
264.97 грн.
Купити Адаптер PoE TP-Link TL-PoE10R

Адаптер PoE TP-Link TL-PoE10R (TL-PoE10R) Код: 381886

Сумісність: Мережеві пристрої
Короткі характеристики: 12Вт (12В пост. Струму), 9Вт (9В пост. Струму), 10Вт (5В пост. Струму)
288.72 грн.
Купити Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км ( (SFP-1SM-1310nm-3SC) Код: 1148494

Сумісність:
Короткі характеристики:
334.00 грн.
Купити Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км ( (SFP-1SM-1550nm-3SC) Код: 1148495

Сумісність:
Короткі характеристики:
334.00 грн.
Купити KM перемикач Viewcon VE 679

KM перемикач Viewcon VE 679 (VE 679) Код: 388387

Сумісність: Персональні комп'ютери
Короткі характеристики: Інтерфейс: USB 2.0
339.03 грн.
Купити Модуль SFP D-Link DEM-302S-BXU

Модуль SFP D-Link DEM-302S-BXU (DEM-302S-BXU) Код: 501798

Сумісність: Мережеві пристрої
Короткі характеристики: Двонаправлений WDM TX: 1310 нм, RX: 1550 нм
369.22 грн.
Купити Модуль SFP D-Link DEM-302S-BXD

Модуль SFP D-Link DEM-302S-BXD (DEM-302S-BXD) Код: 1091500

Сумісність: Мережеві пристрої
Короткі характеристики: Дальність роботи 2 км
369.22 грн.
Купити Адаптер PoE Ubiquiti POE-48-24W 10/100 М

Адаптер PoE Ubiquiti POE-48-24W 10/100 М (POE-48-24W) Код: 1128483

Сумісність:
Короткі характеристики:
372.01 грн.
Купити Ubiquiti POE-24-24W

Ubiquiti POE-24-24W (POE-24-24W) Код: 1001831

Сумісність: Ubiquiti airFiber, airMAX, airVision, UniFi, mFi
Короткі характеристики: 24VDC @ 1,0A
377.88 грн.

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Адреса
м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського, 13
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00 – 18:00
Сб: 09:00 – 15:00
Нд: вихідний
Телефони
Тел.: +38 (0342) 75 27 27
Моб.: +38 (050) 373 55 85
Моб.: +38 (067) 344 40 01
Email
info@cland.if.ua
Skype
cland.if.ua
...
Уточнити наявність товару
Завантаження
Будь ласка, зачекайте.
Ваша заявка прийнята.
Ми повідомимо Вас, коли товар з'явиться в наявності
OK
Виявлені наступні помилки:
Код товару
Ваше ім'я *
Телефон *
Email *
Код з малюнка *